Logitech Z333 2.1 Speaker System - 40 W RMS - Black - 55 Hz to 20 kHz
- Details
- Product Documents
- Ratings & Reviews
Details
Details
- Primary Information
| Speaker System Type: | Speaker |
- Power Consumption
| Max (RMS) Output Power (Total): | 40 Watt |
- General
| Model: | Z333 Speaker system |
| Subwoofer Height: | 9.06 in |
| Subwoofer Depth: | 6.18 in |
| Satellite Speaker Depth: | 3.54 in |
| Satellite Speaker Width: | 4.25 in |
| Satellite Speaker Height: | 7.56 in |
- Dimensions&Miscellaneous
| Width: | 2.17 Inch |
| Depth: | 2.17 Inch |
| Height: | 2.13 Inch |
- Service & Support
| Service & Support Type: | 1-Year Limited Hardware Warranty |